----- Account: lauravalutablog.com -----

2020 TOP brushes

Posted on Location:

Tikai švaks meistars vaino savus darbarīkus, bet diez vai Mikelandželo mākslas darbs Siksta kapelā būtu tik leģendārs, ja viņš gleznotu ar pirkstiem.

Atrast labu otu vai otu komplektu nav tas vieglākais darbiņš, bet tas ir ļoti svarīgi. Veikalos pieejamas gan budžeta klases otas, kas maksā sākot no pāris eiro (veikalos Drogas piejamā’s Essence zīmola otas), gan dizaineru radītas otas, kuru cena nereti pat pārsniedz 100eiro cenu zīmi (veikalos Kristiana pieejamas Tom Ford un Giorgio Armani zīmolu otas vai Douglas veikalos nopērkamas Dior otas). Jāņem vērā, ka ne vienmēr otas cena nosaka tās kvalitāti. Kā jau esmu teikusi savos Instagram TV, viena no manām mīļākajām un ilgāk kalpojošām otām ir pirkta zemo cenu veikalā Primark, un tā maksāja vien 2mārciņas. Kosmētikas zīmola Zoeva dibinātāja Zoe Baiku iesaka pievērst uzmanību otu sariņu galiem. Ja tie ir raupji, biezi un cieti, ota var bojāt kosmētikas produktu un klājums nebūs viendabīgs. Zoevas otas var pasūtīt gan viņu mājas lapā, gan arī Cultbeauty.co.uk

Šogad Latvijā ir kļuvušas pieejamas vairāku starptautiski pazīstamu kosmētikas zīmolu otas – populārākās no tām ir Anastasia Beverly Hills. No Anastasia Beverly Hills otu klāsta vislielāko atzinību ir izpelnījusies Duo brush #7B. Šī divpusēja otiņa lieliski noder uzacu kosmētikai. Ar plakano sariņu galu vari iezīmēt smalkas, uzacu matiņiem līdzīgas līnijas un ar ķemmītes galu saķemmēt uzacu matiņu vēlamajā virzienā. Plakano sariņu galu vari izmantot arī šķidro acu laineru uzklāšanai. Anastasia Beverly Hills otas ir pieejamas Douglas veikalos.

Pinit

Veikalā Douglas ir pieejamas arī Smashbox otiņas, tās ir ideāls palīgs acu grima uzklāšanā un to ražošanā nav nodarīts ļaunums dzīvniekiem. Piemēram Smashbox All-Over Shadow Brush. Šī plakanā un noapaļotā acu ēnu ota nodrošina optimālu acu ēnu daudzuma uzņemšanu un izpludināšanu.

Pinit

Plašu atzinību kopš septembra ir izpelnījušās dziedātājas Selēnas Gomesas kosmētikas zīmola Rare beauty otas, kas ir vegāniskas un kuru ražošanā nav nodarīts ļaunums dzīvniekiem. Pārdošanā ir pieejamas tonālā krēma un konsīlera uzklāšanas otas, kā arī kosmētikas sūklītis. Šo otu unikālums ir to sariņos, kas izvietoti kvadrāta formā un ir diagonāli saīsināti. Rare beauty otas diemžēl pagaidām pieejamas tikai veikalos un online ASV.

Pinit

Kopš oktobra sākuma make-up zīmola Makeup By Mario produktus pārdošanā piedāvā Kimas Kardašjanas vizāžists Mario Dedivanovič. Otu piedāvājums sastāv no 5 acu ēnu otām. Tās ir lietojamas gan sausajām, gan mitrajā acu ēnām. Visas otas ir vegāniskas un to ražošanā nav nodarīts ļaunums dzīvniekiem. Otas veidotas no sintētisko un vegānu škiedras sajaukuma un to kātiņi – no Mežu aizsardzības padomes sertificētiem bērziem. Makeup By Mario otas pieejamas zīmola mājaslapā.

Pinit

Beauty blender cienītājām iesaku pievērst uzmanību sūklīšu komplektiem (tajos mēdz būt 2-5 sūklīši un vairākas beautyblender sūklīšu mazgāšanas ziepes), kas parasti parādās tirdzniecībā tuvojoties gada nogalei – tā ietaupīsi līdzekļus, nepērkot tos atseviški, un pie rokas vienmēr būs tīrs un lietošanai gatavs sūklītis. Atceries, ka pirms lietošanas sūklītis ir jāsamitrina – tā iegūsi vienmērīgu klājumu un iztērēsi mazāk kosmētikas produktu. Beauty blender sūklīši pieejami Douglas, Stockmann un vairākos internetveikalos.

Pinit

Svētku sezonai tuvojoties vairākiem zīmoliem pieejami īpaši komplekti. Labs ķēriens būs ierobežotā daudzuma MAC Sparkler Starter Kit Brushes’20, kurā iekļautas 5 mini otas un kosmētikas maks ( lieliski derēs sevis sapucēšanai). Komplektā ietilpst tonālā krēma otiņa 423SES, otiņa priekš vaigu sārtuma un izgaismotāja 424SES, otiņa priekš acu ēnu pludināšanas 512SES, otiņa priekš acu ēnu uzklāšanas 513SES un otiņa priekš acu ēnu līniju veidošanas 514SES. MAC Sparkler Starter Kit Brushes’20 komplekts ir pieejams Douglas veikalos. Komplekta cena ir 69eiro, bet tā vērtība ir teju divkārša – skaisti un izdevīgi.

Pinit

Atceries, ka otas ir jāmazgā regulāri – vismaz reizi nedēļā, lai atbrīvotu tās no uzkrātajiem kosmētikas produktiem un baktērijām, kā arī pagarināto to kalpošanas ilgumu. Tīru otiņu lietošana neitekmēs sejas ādas stāvokli.

Otiņu attīrīšanai vari izmantot profesionālus otu tīrīšanas līdzekļus: piemēram MAC brush cleanser cena:  ( nopērkams Stockmann vai Douglas) vai Douglas brush soap, ziepes ar kurām viegli attīrīsi ne tikai otas, bet arī grima sūklīšus un ziepēm ir patīkams citrusa aromāts. Cena – 9.99eur)

Paldies , Zanei Kriškānei par palīdzīgo roku raksta tapšanai.

Bildes no google.com

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

No Comments Yet.

Previous
PINK GOLD MAKEUP
2020 TOP brushes