----- Account: lauravalutablog.com -----

Gada labākās jaunās kosmētikas TOPS

Posted on Location:

Dekoratīvās kosmētikas tops acīm.

Iespējams, ka atbilde ir patiesi vienkārša, bet varbūt tomēr ir pārāk sarežģīti noteikt labākos starp 100  tūkstošiem kosmētikas produktu, kuri iznāk katru gadu. Jebkurā gadījumā. Manā kategorijā bija jātestē 14 produkti, kuri paredzēti acīm un uzacīm.

 • 3 acu ēnu paletes
 • 5 skropstu tušas
 • 5 acu zīmuļi
 • 1 mākslīgās skropstas

Var jau būt, ka no šiem 14 izmēģinātajiem produktiem mani 7 iemīļotākie produkti ir tie paši labākie jaunās kosmētikas produkti acīm. Vērtējot produktus es ņēmu vērā ne vien produkta kvalitāti, praktiskumu, iepakojumu, bet arī to cik aktuāls šis produkts būs PASTAIGAS lasītājai. Jā, nevis 16 gadīgai jaunietei, nevis meitenei, kura ir par dabiskumu, nevis tai, kura par modes tendencēm rauc degunu, bet gan modernai, uz izausmi un inovācijām tendētu sievieti, kura vēlas izskatīties moderni un aktuāli, izvēloties ikdienā labākos produktus, kas atbilst viņas gaumei un dzīvesstilam.

Šodien pastāstīšu gan par saviem 7 favorītiem, gan arī par atlikušajiem 7 produktiem, kurus teststēju, bet kuri neiekļuva žurnāla top apskatā un par kuriem žurnālā lasīt nebija iespējams.

Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP 7 dekoratīvās kosmētikas produkti acīm. Sākšu ar 5 skrosptu tušu apskatu. Dažādu zīmolu un ļoti atšķirīgās cenu kategorijās. 1 no 4 tušām biju iepriekš jau lietojusi un jau viedoklis par to bija izveidojies, bet pārējās saņemtās tušas bija pilnīgs jaunums. Un viena no šīm skropstu tušām bija šī gada vai gadu desmita vilšanās. Kura? Par to lasi tālāk!

#1 Sensai 38C lash volumiser , tonis melns. 10 ml tilpums, lakonisks melns un spīdīgs iepakojums ar zeltītiem uzrakstiem.  Ērta saru birstīte un kuras tuša tiek atstāta tieši tik daudz lai nesasmērētu, nesaķepinātu skropstas.  Sariņu izkārtojums diagonāls un ļauj apķert un veiksmīgi kuplināt skropstas. Tuša dienas laikā turas ļoti labi- nesmērējas, nebirst. Notīrīt to ir ļoti ērti ar siltu ūdeni, kosmētikas noņēmējs nav nepieciešams.  Tuša notīrās gabaliņos un neizsmērējas vai nerada tumšo loku efektu zem acīm.  Piemērots sievietēm, kurām patīk atdalītas, nedaudz kuplinātas skropstas un nepatīk vai nevēlas lietot kosmētikas noņēmējus. Lielisks produkts ceļojumiem.

Pinit

 

#2 ARTISTRY STUDIO NYC Edition Lash boosting 3 in 1 mascara. ( Black) Limitēta dizaina iepakojums, ko radījusi ielu māksliniece no Ņujorkas.  Skropstu tuša ar transformējamu birstīti.  Īsākais birstītes variants ( pagriežot korķīti) piedos apjomu. Garākais birstītes variants- atdalīs un pagarinās skropstas. Birstīte ar silikona sariņiem, kuri nav pārāk gari, būs piemēroti par īsu skropstu īpašniecēm. Tuša viegli klājas, nerada kamoliņus. Dienas laikā noturas labi, nesmērējas un nebirst. Noņemšana ar kosmētikas noņēmēju.  Unikāli ir tas, ka viena birstīte transformējas no plašāk izvietotiem sariņiem uz tuvāk savienotiem sariņiem un katra sieviete var atrast sev ērtāko sariņu izkārtojumu.

The most beautiful makeup of a woman is passion. But cosmetics are easier to buy, – Yves Saint Laurent.

#3 GIVENCHY La Palette Midnight  4 toņu acu ēnu palete, ārkārtīgi skaistā, pat karaliskā ietvarā. Kastītē ievietoti 2 aplikātori, lai katram paletes tonim būtu savs spilventiņš. Paletē iestrādāts kvalitatīvs spogulis. Acu ēnas ir ceptas- tas nozīmē, ka tekstūra ir maiga un pigmentēta. Tās viegli klājas, lieliski pludinās. Visas ēnas ir ar mirdzošu efektu, bet dienas laikā tās var izmantot – ar mitru otriņu klājot ēnas gar skropstu līniju veidot laineri. Paletē ir 2 neitrāli toņi- pelēks ar sudraba mirdzumiem un brūns ar sarkaniem mirdzumiem, kuri lieliski kombinējas ar zaļo vai sārto toni. Visiem acu ēnu toņiem piemīt ļoti izteikts un pamanāms mirdzums. Nebūs piemēroti  plakstiņiem uz kuriem ir izteiktas grumbiņas vai ja sēžas plakstiņš.  Ēnās esošais mirdzums izcels problēmu vēl vairāk. Produkts ir ārkārtīgi elegants un sievišķīgs. Perfekts vakara make-up izveidei un spoguļ-galdiņa izskaistināšanai.

Pinit

#4 SMASHBOX Cover shot: Petal Metal eye palete. Augsti pigmentēta silto toņu acu ēnu palete, kurā 6 toņi no 8 ir ar metālisku mirdzumu. Paletē ir iestrādāts spogulis, bet nav otiņas. Acu ēnas lieliski piestāvēs brūno, zaļo acu īpašniecēm un paspilgtinās un izcels zilos acu toņus.  Paleti ir ērti ievietot rokas somiņā vai kosmētikas maciņā. Toņu intensitāte vairumam ēnu ir gaiša, piemērota dienai, ir viens tumši brūns tonis ar kura palīdzību padarīt make-up piemērotu vakaram. Lai gan metāliskas ēnas nebūs piemērotas nokareniem plakstiņiem un tiem kuriem acu plakstiņš vairs nav gluds, jo spīdums piedos apjomu un izcels grumbiņas. Kā arī spīdīgas ēnas ir vairāk piemērotas vakaram kā ikdienas lietošanai. Bet kopumā paletē ir ļoti augstas kvalitātes ēnas.

#5 Lancome Brow Define Pencil – uzacu zīmulis 06 Brown. Izskrūvējams uzacu zīmulis ar īpaši smalku kodoliņu precīzai uzacu iezīmēšanai. Otrā zīmuļa galā iestrādāta uzacu birstīte.  Ietvars plastmasas ar vienu caurspīdīgu un otru zeltītu vāciņu, kas pasargā gan produktu no bojāšanās, gan  kosmētikas maciņu no iespējas sasmērēties. Produkts lieliski klājas, ir pigmentēts, tonis 06 būs piemērots vairumam brunešu un vairākumam blondīņu, jo zīmulim ir vēsi brūns apakštonis, kas izskatīsies uz ādas naturāli. Produkts ir noturīgs. Vienīgais mīnuss, maz produkta daudzums, ja katru dienu jāaizpilda visas uzacis ar šo zīmuli, tas beigsies ļoti ātri.

#6 Urban Decay 24/7 Glide on eye pencil. Īpaši melns, mīksts, ūdens noturīgs acu zīmulis. Viegli klājas, ērti pludinās un lieliski fiksējas ilgai dienas noturībai. Viens no labākajiem ūdens noturīgajiem acu zīmuļiem kāds ir lietots. Šie zīmuļi pieejami dažādās krāsās, ja melnais šķiet par klasisku. Bet melns acu zīmulis ir vērtība katras sievietes kosmētikas maciņā, it sevišķi, ja zīmulis ir garš un pietiks ilgam laikam, 1,2.g produkta. Piemērots dūmakaino acu izveidei un noturīgs arī ievelkot to ūdenslīnijā.

#7 Shiseido Kajal Ink Artist. Plum Bloosom 05 Mīkstas tekstūras acu zīmulis, kuru var izmantot arī kā krēmveida ēnas, pateicoties zīmulī iestrādātajam silikona apikātoram. Zīmulis ir skaistā tumši violetā plūmju tonī, tekstūra maiga un pigmentēta. Zīmulis ir izskrūvējams, bet tam ir pievienots  asināmais, kas iestrādāts zīmuļa galā, otrā pusē silikona spilventiņam. Asināmais paredzēts, lai nospicētu produktu- smalkākas līnijas uzvilkšanai. Produkts kādu brīdi pēc uzklāšanas kļūst sauss, fiksējas un vairs nepludinās, tāpēc, ja ir vēlēšanās produktu lietot kā ēnas, tad ar to ir jāstrādā uzreiz pēc uzklāšanas. Ļoti ērts un praktisks produkts ikdienas lietošanai. Iespējams novilkt līniju vai izmantot kā ēnu uz kustīgā plakstiņa, ērti lietot kā bāzi un pamatu dūmakainajam acu ēnojumam.  Produkta masa 0.8g pietiks ilgam laikam.

Pinit

 ATLIKUŠO 7 PRODUKTU APSKATS

 1. Urban Decay NAKED Cherry acu ēnu palete – superīga rozīgi violeto toņu palete. Kā jau visas Urban Decay Paletes arī šī ir iesaiņota kvalitatīvā ietvarā un arī acu ēnu pigmentācija sevi attaisno. Cena atbilst produkta iepakojumam un kvalitātei.
 2. EYLURE Most Wanted silk effect lashes – ārkārtīgi efektīgas mākslīgās skropstas, konkrētais modelis nebūs piemērots ne ikdienai, ne klasiskiem vakara pasākumiem, bet gan vairāk skatuvei un tematiskajiem pasākumiem. Atgādināšu, ka šī zīmola skropstas ir ļoti kvalitatīvas, pievienotā līme darbojas izcili un produktam ir ļoti adekvāta cena.
 3. Pretty Vulgar brown pencil – nr 48 Yours Truly ir krēmīgs un noturīgs acu zīmulis. Lieliski tušējas, to ir iespējams izmantot kā krēmveida acu ēnu vai kā skropstu kontūrlīniju. Noturīgs produkts, pietiks ilgam laikam.
 4. KORFF Milano Magic powder eyeshadow pencil nr 04 – zīmulis, kuru es līdz galam neizprotu. Skaists tonis, bet neparocīgs iepakojums un drūpošs toņa kodols. Zīmuli nevar izmantot vienu pašu, jo tas smērēsies un sastāsies rievās. Noteikti jāklāj uz acu ēnu bāzes. Resnā kodola dēļ smalku līniju grūti novilkt, vairāk paredzēts ātra un dūmakaina acu meikapa izveidei. Iepazinos ar šo zīmolu pirmo reiz, bet man sajūsmu neizsauca.
 5. Lancome Hypnose skropstu tuša- klasiskā Lancome tuša, kuru varētu dēvēt par vidējo aritmētisko. Skaisti uzkrāso skropstas, bet nekādu uff un ahh nepiešķir, toties, ja kombinē ar Lancome Cils Booster XL skropstu bāzi, tad var iegūt garumu un apjomu kā arī izcilu noturību.
 6. Dzintars skropstu tuša – atliec, pagarina, piešķir apjomu tādus solījumus mums vēsta produkta iepakojums. Zeltītais futlāris sevī noslēpis produktu, kurš spēj paveikt 3 darbības vienlaicīgi- pagarināt, kuplināt un atliekt. Turklāt sastāvā esošais pantonols B5 un keratīns rūpējas par skropstu izturību un izskatu. Noteikti iesaku nepaiet garām Dzintars veikaliem, bet pievērst uzmanību tam, ka pat āzijas valstis produktus ražošanai pasūta Dzintars rūpnīcā!
 7. CHANEL Le Volume revolution nr 01 skropstu tuša manām skropstām ( salīdzinoši īsām, plānām) sniedz tikai saķepušu un aplipušu efektu. Skropstu tušas birsītei ir īsi silikona sariņi, kuri ir aizpildīti ar biezu un krēmīgu produktu, tie nespēj atdalīt skropstas. Šī tuša kādai varētu piešķirt pamatīgu apjomu, bet domāju, ka tikai sievietēm ar skropstām, kuras nav smalkas un trauslas. Jāsaka, ka šī ir mana otrā tuša par kuru esmu vīlusies un manā labā tā nestrādā it nemaz. Varbūt vēlāk, kad pakaltīs un kļūs sausāka 🙂

Ceru, ka raksts bija noderīgs. Visus rakstā atrodamos produktus ir iespējams atrast un iegādāties Latvijā. Veikalos Stockmann, Douglas, Dzintars un Debenhams

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

No Comments Yet.

Previous
My favorites from Schwarzkopf Professional hair care
Gada labākās jaunās kosmētikas TOPS