----- Account: lauravalutablog.com -----

Classic Elegance with Daniel Wellington accessories

The only reason for time is so that everything doesn’t happen at once.- Albert Einstein

As you may be aware, that it’s close! I’m talking about THAT time of the year!  And as a big fan of Daniel Wellington accessories, I wanted to show you some ideas for Christmas presents. Gift sets are an amazing way to surprise your loved ones. For me  a watch is an essential part of my everyday look. Watch is not only an element of my total look, but as well a crutial detail to be everywhere on time! I believe that one person can have only one watch for the rest of your life, OR  Daniel Wellington has created a solution – you can have one watch, but change the strap, so it looks like you have many watches.

I’m a total fan of Melrose watch in gold or silver. It will wear very well for a long time and metallics looks really good paired with different outfits. By the way if you choose anything from Daniel Wellington range- your purchase will be wrapped as a present straight away for free. P.s. as a loyal partner of Daniel Wellington I can share with you a discount code that will give you additional 15% OFF your purchase. 🙂 The code: VALUTAxDW will be valid until 15th of January 2019. And it is valid as well through all additional campaigns like black friday & Christmas.

Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā jau jūs zinat, tad TIE svētki vairs aiz kalniem. Es runāju par dāvanu laiku. Tā kā man ļoti patīk Daniel Wellington aksesuāri, tad šoreiz parunāsim par roku izdaiļošanu. Šobrīd manā kolekcijā ir divi pulksteņi un divas rokasssprādzes un viens pulkstenis ir Uldim. Mans favorīts ir Melrose pulkstenis zeltītā siksniņā! Un, nu jau, vairs ne dienas nestaigāju bez klasiskās rokassprādzes . Man plāns ir papildināt kolekciju ar tādu arī rozīgajos toņos. Ikdienā man uz rokas vienmēr ir pulkstenis, classic bracelet un  riezēm pievieniju arī classic cuff zelta apdarē.

Pinit

Time is a created thing. To say I don’t have time, is like saying, I don’t want to. – LAOZI

Ikdienā šos aksesuārus lieliski var kombinēt gan pie darba apģērba, gan arī pie svinīgākiem tērpiem. Smalks un sievišķīgs akcents, kam ir askētisks un minimāls dizans- nekā lieka. Runājot par pulksteņiem- vīrietim var būt viens pulkstenis, kurš reprezentē viņa stilu un statusu. Kā saka, ka vīrieša pulksteņa vērtībai jābūt vismaz 3 algu apmērā. Uz sievietēm šis neattiecas, toties mums jāsaskaņo pulkstenis ar koptēlu. Visam jābūt harmonijā, tapēc man patīk, ka Daniel Wellington pulksteņiem ir iespējams mainīt siksniņas, kas ļauj vienu pulksteni nēsāt vairākos veidos.

Pinit


Mixing urban attitude, boho elegance and rock ‘n’ roll spirit, delivers a genuine French allure.


Par prieku man un  iespēju jums Daniel Wellington ir piešķīris man unikālu atlaižu kodu: VALUTAxDW, kas dod 15% atlaidi pirkumam līdz pat 15. janvārim. Pačukstēšu, ka mana atlaide summējas arī ar citām akcijām viņu mājas lapā- tas nozīmē, ka Melnās piektdienas akciju laikā, ir iespēja iegādāties produktus ar kopējo atlaidi līdz 49% . Man patīk izdevīgi piedāvājumi un atlaides, tapēc man ir prieks, ka varu tādas piedāvāt arī es!

Follow YOUR arrow.

Pinit

Es esmu ārkārtīgi priecīga par šī pulksteņa kvalitāti un dizainu.  Un rokassprādzes no pirmā mirkļa varētu šķist neērtas, bet tas pilnībā neatbilst patiesībai. Rokassprādzes lieliski piestāv pulkstenim  kā arī tās ir iespējams nēsāt atsevišķi. Pieejami kā sudrabotā metālikā tā arī zeltītā un lieliski kombinēsies kā ar ikdienas apģērbu, tā arī ar svinīgākiem tērpiem.
XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

Previous
I’ve got a crush on the Greece
Classic Elegance with Daniel Wellington accessories