----- Account: lauravalutablog.com -----

Autumn/ winter shoe trends

Posted on Location:

Give a girl the right shoes and she can conquer the world. / Marlyn Monroe/ Šķiet, šis citāts īpaši raksturo mūsdienu sievieti. Spēcīga, spējīga un ambicioza karjerā. Un apavi ir nepieciešami ikvienai, tikai katrai ir citas prasības. Manuprāt, mūs visas vieno vēlme pēc kvalitātes un ērtuma, kas iesaiņots stilīgā dizainā.

Sometimes to achieve something is way harder than you think. You keep trying and trying and keep failing but you want to succeed so desperately. For me sometimes these situations are pretty motivating. But only sometimes. I love to be good at what I do, I like to understand what I do, to be able to deal with unexpected situations. But sometimes it’s all impossible. Like now – trying to create  a beautiful layout in my new blog. I would say I’m pretty modern and educated to understand how to handle technologies or how to find information using the power of google. But I keep failing. Feels like writing a post need another bachelor degree or just more time. As it’s only one hour since I can’t pick up the right way how to handle this new site 😀

Sorry, if for a while you will be witnessing all my mistakes and errors I will create here. But that won’t change how much I want to share with you- 3 shoe styles for autumn/ winter season 🙂

Pinit

Šodienas apavu ieteikumu raksts tapis sadarbībā ar veikalu “Somijas apavi”, kuri kļūst arvien mūsdienīgāki un iecienītāki. Tie mainās līdzi laikam, tomēr ir un paliek kāda nemainīga pārliecība – apavu mode un kvalitāte ir nešķirami lielumi, lai kādam stilam Tu dotu priekšroku. Sākotnēji tie bija kvalitatīvi apavi tikai no Somijas – silti un izturīgi.  Bet lai papildinātu apavu klāstu tika meklēti arī citi sadarbības partneri – apavu ražotāji, kuriem kvalitāte, komforts, dizains un cena ir vienlīdz svarīgi raksturlielumi. Pašlaik šādi partneri ir Somijā un Vācijā, arī veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar apavu ražotājiem Itālijā, Spānijā, Polijā un Francijā. 

Šodien es vēlos pastāstīt par zīmolu ar kuru šogad iepazinos pirmo reiz. ARA- Vācu zīmols, kurš vēl joprojām ir ģimenes uzņēmums! Lai uz pirmo mirkli veikala plauktos apavi var šķists garlaicīgi, nepievilcīgi, mazliet vecmodīgi, tas ir tikai līdz brīdim, kad tos skaisti sakombinē ar garderobē atrodamajām pērlēm. Arī vairākas Latvijas modes meitenes kā Sanda Krasta un UnikaAnika izvēlas parādīt cik stilīgus un reizē kvalitatīvus apavus iespējams atrast Somijas Apavi veikalos. Lūk, kādus fasonus izvēlējos es un kā es tos iesaistu savā jau esošajā garderobē:

 

 

Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

 

Es cenšos saprast kapēc sievietes bieži vien izvēlas apavus, kuri ir nepiemēroti mūsu laikapstākļiem, bet toties lieliski izskatās, vai pretēji, ir lieliski piemēroti laikapstākļiem, bet koptēlā pilnībā neiederas. Modes dēļ esmu nostaigājusi vienu ziemu sporta apavos vai ādas jakā, bet mirklī, kad gada aukstos mēnešus  izdodas aizvadīt siltumā un konfortā, tendences un stils sāk kļūt mazsvarīgs, bet tā nu gluži tam ar nevajadzētu būt. Tapēc šī zīmola apavu piedāvājums bija vērtīgs gan ar siltumu, gan konfortu, gan atbiltību mūsu platuma grādu laikapstākļiem.

Life experience brings out different emotions and different perspectives on things. I just want to be constantly evolving.

Pinit
Pinit

 

 

Šie trīs apavu pāri ir no zīmola ARA, kuru varat atrast apavu veikalos Somijas Apavi. Ara ir ģimenes uzņēmums vairākās paaudzēs, dibināts 1947. gadā. Galvenais birojs atrodas Langenfeldā, Vācijā. Nosaukumā izmantot krāšņā papagaiļa aras vārdu iedvesmoja krustvārdu mīklas – par šo putnu ir visvairāk jautājumu, turklāt uz tiem viegli atbild pat bērni. Katru gadu uzņēmums saražo aptuveni 7 miljonus apavu pāru. Ara galvenās vērtības ir komforts un kvalitāte. Visi izmantotie materiāli tiek vairākkārt pārbaudīti un tikai tad, ja viss atbilst uzņēmuma standartiem, no tiem top apavi.

Pinit
Ražotājs īpaši piedomā pie tā, lai apavi būtu svarā viegli un anatomiski pareizi konstruēti. Daudziem modeļiem zolē iestrādāti gēla spilventiņi, kam piemīt amortizējošas īpašības, tādējādi aizsargājot locītavas, kaulus un muskuļus no triecieniem. Jaunākā apavu līnija ir fitness comfort – sportiska stila apavi aktīvai ikdienai.  Ara ražo apavus ar Gore – Tex membrānu, kas nozīmē, ka tie ir ļoti izturīgi, elpojoši un mitrumu atgrūdoši. Apavā tiek uzturēts nevainojams mikroklimats. Apaviem ir izņemamas zoles. Pieejami lielie izmēri. Joprojām tiek izmantots arī roku darbs, piemēram, pircēju iecienītie mokasīni top tikai un vienīgi šādā veidā. Ara dizaineri uzskata – apaviem jāmielo ne tikai valkātāja acis, bet arī dvēsele, proti, prieku par tiem jāizjūt dziļi sirdī.

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

No Comments Yet.

Previous
Sailing around Dodecanese
Autumn/ winter shoe trends