----- Account: lauravalutablog.com -----

PINK GOLD MAKEUP

Kad tavas acis mirdz un staro, kad ieskatoties spogulī tu jūties priecīgi un pacilāti. Kad mugurkauls izstiepjas, zods paceļas un gaita izmainās, tad Tu sev noteikti patīc un esi gandarīta par to kā izskaties. Bet ar komsētiku vien šeit nepietiek. Kas ir tās zināšanas un prasmes, kas mums jāapgūst, lai ikdienā veiksmīgi lietotu dekoratīvo kosmētiku?Ziema bija gara un drūma. Daudz pelēku dienu, daudz mitruma un maz saules gaismas. Bet, kad aiz loga laiks nav aicinošs, tad atrodas brīvs brīdis, lai nodotos radošām izklaidēm ar krāsām un otiņām. Šī meikapa izveidošanai es izmantoju Jeffrey Star acu ēnu paleti- BLOOD SUGAR. Acu ēnu palete sastāv no košiem siltajiem un vēsajiem toņiem. Pigmenti ir piesātināti un sulīgi, lai varētu ļauties izteiksmīga meikapa radīšanai.

Kuras sievietes var nēsāt izteiksmīgu meikapu? Vai ir ierobežojumi un kas būtu jāņem vērā?

Principā ierobežojumu nav, koši var krāsoties ikviena sieviete, kura šādi jūtas ērti un komfortabli. Bet ja iedziļinamies detalizētāk, tad jo gaišāks ādas, acu un matu tonis, jo meikaps ( lai cik tumšs tas būtu) izskatīsies intensīvāks, kā uz sievietes ar tumšām acīm, matiem un ādu. Kapēc tas tā ir? Jo lielāks kontrasts starp toņiem, jo labāk mēs tos izšķiram, bet ja toņi ir tuvu stāvoši (līdzīgi), tad viss izskatās dabīgi un harmoniski.

Vēl varam izskatīt sezonas tipus, ( ziema, pavasaris, vasara, rudens) kas ļauj izprast katras sievietes individuālo krāsu kolorītu. Vienkārši uz šo visu skatoties var teikt, ka pavasara un vasaras krāsu tipi ir gaiši un dabīgi. Gaišajiem sezonas tipiem liels daudzums kosmētikas var izskatīties pārspīlēti un nepiemēroti, toties rudens un ziemas tipa sievietes bez izteiksmīga grima izskatās blāvas, nogurušas un nepamanāmas.

Pinit

 

Runājot par izteiksmīgu meikapu un etiķeti, tad ikdienā košs un dramatisks meikaps nav pieļaujams. Tāpat ikdienā lietišķajā grimā jāizvairās no produktiem ar lielu mirdzuma daudzumu, glitteriem un košām, tīrām krāsām. Izņēmums ir satīna ēnas neitrālos toņis, tās var kombinēt ar matētām ēnām, lai iegūtu svaigu un dabisku rezultātu.

Pinit
Noteikti jāņem vērā arī gadalaiks, kurš mūs sagaida aiz durvīm. Ziemā, kad apgaismojuma ir mazāk un cilvēks redz mazliet vājāk, var atļauties krāsoties spilgtāk, bet gaišajos un saulainajos mēnešos, kad redzam daudz labāk, lai izveidotu pamanāmu un košu grimu ir nepieciešams pavisam maz.
Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tāpat veidojot grimu ir jāņem vērā diennakts laiks, kurā tas tiks iznests publiski- no rīta ieteicams maigs meikaps, pa dienu vidējas intensitātes un vakarā jau var atļauties košu un intensīvu meikapu.

Atceraties, ka izteiksmīgs meikaps labi izskatīsies tikai ar pārdomātu koptēlu. Ieveidotiem matiem, skaistu un notikumiem atbilstošu tērpu. Vakara meikaps ar copīti un sporta biksēm, noteikti, neizskatās saderīgi un pārdomāti.

Iepazīsti sevi un tavs stils uzplauks.

Un protams, veidojot jebkuru meikapu, ne tikai košu un izteiksmīgu, ir labi ņemt vērā acu krāsu. Brūnām acīm piestāv principā visi toņi, bet jo īpaši violetie, zaļie un zeltīti bronzīgie toņi. Zaļām acīm – visi zaļie un sārtie toņi. Zilām acīm – visi zilie, koraļļu un zeltītie toņi. Pelēkas acis droši var meikapā izmantot jebkurus toņus, tie izskatīsies ļoti labi.

Pinit

Paldies, ka izlasīji un es ceru, ka pastāstīju ko tādu,

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

No Comments Yet.

Previous
MY BLOG ON BLOGLOVIN