----- Account: lauravalutablog.com -----

My favorites from Schwarzkopf Professional hair care

Posted on Location:
Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

Atgriežoties no brīvdienām Taizemē pats pirmais, ko es vēlējos, izmazgāt un palutināt savus matus. Man mati ir ļoti svarīgi, vēlos tos redzēt spīdīgus un veselus, lai tie viegli ķemmējas un nelūzt. Manā skaistuma plauktiņā ir 2 līniju produkti no Schwarzkopf Professionals zīmola. BC Bonacure Peptide Rescue Repair līnija ( sarkanā krāsā) rūpējas par manu matu stāvokli, atjauno matus, aizpilda bojātās vietas, nogludina matus, padara tos izturīgākus un elastīgākus. Otra līnija ir Keratin Smooth, kas paredzēta, lai padarītu matus gludus, spīdīgus, noņemtu pūkošanos un neļautu tiem sapīties.

Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

BC Bonacure Peptide Repair Rescue  līnijas farvorīti:

 • Peptide Repair Rescue Treatment Matu maska bojātiem matiem
 • Peptide Repair Rescue Sealed Ends serums pret matu galu šķelšanos
 • Peptide Repair Rescue Nutri Shield serum aizsardzība no karstuma līdz pat 220 grādiem
Pinit

BC Bonacure Keratin Smooth Perfect līnijas favorīti:

 • Keratin Smooth Perfect Shampoo
 • Keratin Smooth Perfect Treatment mask
Pinit
Pinit

 

 

 

 

 

Schwarzkopfprofessional Professionals Oil Ultime līnijas favortīts;

 • Barbary Fig Finishing oil – ļoti sausiem un spurainiem matiem
Pinit
Pinit

 

 

 

 

Un lai Jums būtu vieglāk kopt un rūpēties par saviem matiem, lūk, atbildes uz Jūsu iepriekš uzdotajiem jautājumiem par matu kopšanu.

 • Kādi ir MUST HAVE līdzekļi balinātiem matiem?

Ikdienas matu kopšanas produktu sarakstam jābūt sekojošam: šampūns, kondicionieris (lietošanai ikdienā) un maska (lietošanai 1x nedēļā). Ja mati ir smalki, tad ieteicami ir vieglāka sastāva matu kopšanas produkti, bet, ja mati ir raupji, tad var izvēlēties spēcīgāka sastāva matu kopšanas produktus. Schwarzkopf Professional (SKP) var rekomendēt sekojošas produktu līnijas: Blond Me, kas ir izveidota, balstoties uz blondo matu vajadzībām, produktu sastāvā ir keratīns un matu saišu stiprināšanas tehnoloģijas; tāpat var rekomendēt Bonacure Peptice Repair Rescue, no kuras īpaši ieteiktu barojošo un aizsargājošo dubultas iedarbības serumu un līdzekli matu galiņiem.

 • Vai matiem regulāri ļaujot izžūt “dabīgi” tas nekaitē?

Nekaitē, bet vienmēr jāskatās, kāds ir matu tips, jo piemēram, čirkainiem matiem pat ir ieteicams žūt dabīgi.

 • Vai matu eļļu/serumu pēc matu mazgāšanas labāk ieklāt mitros vai sausos matos?

Var darīt gan tā, gan tā, – ja vēlas panākt gludākus matus, tad eļļu ieklāj slapjos matos, pirms matu žāvēšanas, bet, ja vēlas panākt papildu spīdumu, tad labāk ieklāt sausos. Šeit gan ir jāatceras, ka eļļa neaizstāj kondicionieri!

 • Ko patiesībā dara matu kondicionieris? Jo saka, ka tas aizver matu zvīņas, bet pie saknēm to neiesaka likt. Tad kas notiek ar atvērto matu daļu pie saknēm?

Šampūns atver matu kutikulu un attīra galvas ādu, bet kondicionieris aizver matu kutikulu. Kondicionieri aicina nelikt pie galvas ādas, jo tad tiek noslogoti mati, tāpēc speciālisti aicina kondicionieri ieklāt matu vidū un galos, bet pirms mazgāšanas ieķemmēt vai ar pirkstiem viegli pārvilkt pāri matiem visā garumā.

 • Kapēc mati turpina lūzt, ja viņi tiek baroti un nav pakļauti pastirpināti karstumam un krāsoti tiek vienreiz 3 mēnešos? 5.1. Ja mati traki šķeļas, bet tos nežāvē un neizmanto karatos instrumentus- ko iesākt?

Šeit ir jāuzdod pretjautājums – kā mati tiek kopti un ar ko tiek pabaroti; vai tiek krāsoti/balināti, un kādā tehnikā? JO pie pareizas matu kopšanas, tiem nevajadzētu lūst!

Ja mati šķeļas matu galos, tad mēs rekomendētu doties pie friziera 1x 3 mēnešos, lai aplīdzinātu matu galus, kā arī noteikt matu problēmu, lai var ikdienā lietot pareizu matu kopšanas kosmētiku.

 • Kā panākt ka blondi (balināti) mati ir mīksti un gludi?

Šeit vienīgā atbilde būs – izvēlēties pareizu matu kopšanu! Bet balināti mati var būt raupjāki par krāsotiem matiem, ja tiek izvēlēti pārāk agresīvi balinātāji. Visātrāk pie mīkstiem un gludiem matiem var tikt lietojot matu masku. Vēl mēs ieteiktu lietot profesionālo kosmētiku, jo tā noteikti būs spēcīgāka, nekā retail produkti!

 • Matus mazgāju katru dienu- ļoti taukojas galvas āda, ko darīt? Kā atradināt matus?

Tā ir galvas ādas problēma, tāpēc mēs vēlētos lūgt doties pie trihologa (ārsts, kas palīdzēs atrisināt gandrīz visas ar matiem saistītās problēmas)! Ja situācija nav tik katastrofāla, tad mēs aicinātu izmēģināt detox procedūru salonā, tā palīdzēs atvērt galvas ādas poras un attīrīs taukaino pārklājumu. Vēl mēs varam ieteikt SKP Scalp Genesis PURIFYING šampūnu, kas domāts galvas ādas attīrīšanai; vēl var mēģināt mājas pīlingu, gan ar rupjo sāli tiek noskrubēta galvas āda. Bet vēlreiz vēlamies uzsvērt, ka rekomendējam sākt ar speciālista apmeklējumu, un tikai tad izvēlēties piemērotus produktus!

 • Kādu šampūnu lietot, ja ļoti krīt ārā mati?

Vēlētos uzzināt, cik daudz mati krīt ārā? Jo tas ir normāli, ja dienas laikā izkrīt vismaz 80-100 mati, īpaši matu izkrišanu var novērot pavasarī un rudenī, kad ir krasas klimata izmaiņas. Bet varam ieteikt SKP Scalp Genesis ROOT ACTIVATING šampūnu un serumu pret matu izkrišanu; lietošana – sākt ar intensīvu kursu, lietojot produktus katru mazgāšanas reizi 2-4 nedēļas.

 • Kā pareizi kopt plānus, bet čirkainus matus?

Kopjot čirkainus matus ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo čirkaini mati parasti ir ne tikai plāni, bet arī sausi. Obligāti ir jālieto specializēti līdzekļi čirkainu matu kopšanai, kas matus nenoslogos, tas pats attiecas uz veidošanas līdzekļiem. Mēs iesakām Mad About Curls, Bonacure Hyaluronic Moisture kick, bet ja matus vēlas nogludināt, tad Bonacure Keratin Smooth Perfect.

 • Kā noņemt apakšējo matu pūkainumu? Vai tās ir tikai šķēres, kas noņems sašķeltos galus?

Šim jautājumam der tā pati atbilde, kas bija 5.jautājumā. Sašķeltie gali vispirms ir jāapgriež un tikai tad var lietot produktus, kas uztur to veselību, piemēram eļļas, kas nogludina matus visā to garumā, vai specializētus līdzekļus matu galiem.

 • Kā cīnīties ar sausajiem matu galiem? Lietoju matu eļļiņu, bet tāpat sausi.

Ja mati visā to garumā ir sausi, tad nepietiek tikai ar eļļu. Jālieto ir vesela matu kopšanas līnija sausiem matiem, ziemā varam rekomdēt izvēlēties produktus, kuru sastāvā jau ir integrētas eļļas. Rekomendējam nomainīt matu kopšanas produktus, jāizvēlas ir kas spēcīgāks, lai pabarotu matus dziļāk.

 • Vai tiešām pēc Schwarzkopf taisnojošajiem produktiem mati būs taisnāki?

Vēlētos saprast, kuri produkti ir domāti? JaBonacure Keratin Smooth Perfect, tad jāuzsver, ka šie produkti neaizstāj matu taisnotāju, bet tie sniedz nogludinošu efektu; tāpat ir pieejams Osis+ TAME WILD krēms, kas paredzēts matu nogludināšanai (nodrošinās efektu līdz 72h), bet viss ir atkarīgs no matu struktūras.

 • CIk bieži jālieto matu eļļa?

Lietot var gan katru dienu, gan katru reizi, kad mati tiek mazgāti, galvenais, lai mati netiek pārslogoti. Jāatceras, ka matu eļļu neiesaka likt pie galvas ādas, tad tiek radīts taukainu matu efekts. Jājautā, kāda matu eļļa tiek lietota? Jo, ja eļļai klāt ir silikoni, tad mati tiks noslogoti un izskatīsies slikti, tāpēc aicinām sekot līdz produkta sastāvam, izvēloties tādu produktu, kura sastāvā ir īstas eļļas.

 • Blaugznas pēc matu taisnošanas ar keratīnu. Vai ir ieteikumi to likvidācijai?

Mēs nekādā gadījumā nerekomendējam matu taisnošanu ar keratīnu!!! Procedūras vielas satur formaldehīdu vai formaldehīda bāzes produktus, kas padara matu cietāku, taču blaugznas rodas, ja procedūras laikā tiek lietots nepiemērots šampūns konkrētā cilvēka galvas ādas stāvoklim. Lai aizstātu šīs keratīna taisnošanas, mēs iesakām izmēģināt matu nogludināšanas procedūras un pareizus matu kopšanas produktus. Bet šobrīd, kad blaugznas jau ir parādījušās, varam rekomendēt Scalp Genesis pretblaugznu līdzekli, lai ārstētu galvas ādu.

 • Ar kādu šampūnu un balzāmu labāk mazgāt gaišus matus?

Te derētu pretjautājums, kādu efektu vēlaties panākt? Var lietot gan barojošu, gan apjoma, gan eļļas, bet galvenais, izvēlēties tādu produktu, lai mati netiek noslogoti. Ja vēlaties panākt vēsu toni, tad varam rekomendēt  vienreiz nedēļā lietot zilo šampūnu. Ja jums ir blondi mati, tad rekomendējam mūsu Blond Me sēriju, kura ir izveidota speciāli blondo matu vajadzībām!

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad droši tos rakstat kometāru sadaļā un es tos nodošu tālāk matu ekspertiem, lai iegūtu atbildes.

Burvīgu dienu vēlot!

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

No Comments Yet.

Previous
Classic Elegance with Daniel Wellington accessories
My favorites from Schwarzkopf Professional hair care